title: "Honeywell Home THR92H1002 evohome Wireless Radiator Controller Head for UK, White"
brand: "honeywell home"
price: "110590CFA"
currency: XOF
in_stock: true
category: "Honeywell Home"
store_origin: SN
region: Senegal
---
**Brand:** honeywell home
**Price:** 110590CFA
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🔥 Take control of your comfort—one smart radiator at a time! 🎯
## Best For
- honeywell home enthusiasts
## Why This Product
- Trusted honeywell home brand quality
|---------------|-------|
| ASIN | B00P12BJNO |
| Batteries | 2 AA batteries required. (included) |
| Batteries Required? | Yes |
| Batteries included? | Yes |
| Battery Cell Type | NiMH |
| Best Sellers Rank | 22,895 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 158 in Central Heating System Accessories |