brand: "10gtek"
price: "122117CFA"
currency: XOF
in_stock: true
reviews_count: 1
category: "10 Gtek"
---
**Brand:** 10gtek
**Price:** 122117CFA
**Availability:** ✅ In Stock
## Summary
> 🚀 Future-proof your network with 100G speed and seamless reliability!
## Best For
- 10gtek enthusiasts
## Why This Product
- Trusted 10gtek brand quality
## Features
- Wide Compatibility - Compatible for Cisco QSFP-100G-SR4-S and Other Open Switches.
- 10Gtek is a manufacturer of transceivers, customized service is available.
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B075Q9GX9B |
| ASIN  | B075Q9GX9B |
| Best Sellers Rank | #81,694 in Computers ( See Top 100 in Computers ) #185 in Network Transceivers |