| ASIN | B077T3BG5L |
| Antenna Location | multimedia |
| Best Sellers Rank | #54,492 in Computers ( See Top 100 in Computers ) #1,464 in Computer Keyboards |
| Brand | ZEBRONICS |
| Built-In Media | USB Cable |
| Button Quantity | 114 |
| Color | ice |
| Compatible Devices | Laptop |
| Connectivity Technology | USB |
| Customer Reviews | 3.7 3.7 out of 5 stars (44,632) |
| Enclosure Material | Plastic |
| Hand Orientation | Ambidextrous |
| Item Dimensions L x W x H | 14.6L x 42.3W x 2.7H centimeters |