F61SB-9100 | JOHNSON CONTROLS FLOW SWITCH, 0.15-46DM³/S, R1" DIN2999 CONNECTION, SPDT CONTACTS, 15(8) A 230V : desertcart.co.uk: DIY & Tools
| ASIN | B086QZ5615 |
| Actuator Type | Plunger |
| Best Sellers Rank | 1,145,293 in DIY & Tools ( See Top 100 in DIY & Tools ) 16,274 in Switches & Dimmers |