Main FeaturesLimited Warranty: LifetimeManufacturer/Supplier: CyberPower Systems, IncManufacturer Part Number: PDU30BHVT12RManufacturer Website Address: Brand Name: CyberPowerProduct Model: PDU30BHVT12RProduct Name: Basic PDU30BHVT12R 12-Outlets PDUProduct Type: PDUInput Receptacles: NEMA L6-30POutput Receptacles: 12 x IEC 60320 C13Input Voltage: 200 V AC, 208 V AC, 230 V ACOutput Voltage: 200 V AC, 208 V AC, 230 V ACCurrent: 24 A Derated Input Current, 30 A Input Current MaximumForm Factor: 1U Rack-mountable, Zero U Vertical RackmountHeight: 1.8"Width: 17.5"Depth: 1.5"Weight (Approximate): 4.45 lbPackage Contents: Basic PDU30BHVT12R 12-Outlets PDU , Cord Retention Tray