| ASIN | B06X9XQ3ZY |
| Additional Features | Programmable |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #530,963 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #591 in Home Programmable Thermostats |